WAKEPARK GORZÓW
Wakepark to miejsce, w którym możemy pływać na wake’u. To nie tylko wyciąg do ciągnięcia ridera to również miejsce spotkań i odpoczynku. Często przy pierwszym zetknięciu z wakem w roli obserwatora szybko nabiera się chęci do spróbowania swoich sił.  Wakepark Gorzów to 2 wyciągi, baza i sklep – wszystko przygotowane tak aby zadowolić osoby dopiero zaczynające pływać oraz te będące już na wyższym poziomie. Przyjdź i sprawdź wake’owy klimat!

Wakepark Gorzów zlokalizowany jest nad jeziorem Kłodawskim w odległości 7 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Wakeboard to świetna zabawa, która szybko przeradza się w pasję!

DLA KOGO?
Praktycznie dla każdego. Do pływania na desce potrzeba przeciętnej sprawności, umiejętność pływania i chęci. Jeżeli szukasz dobrej zabawy w formie aktywności na świeżym powietrzu → to dobrze trafiłeś.

Próbować swoich sił mogą już 6 latki!

Na wakeboardzie za wyciągiem dwusłupowym nauczysz się pływać w 15 minut! Dzięki wysoko zawieszonej linie i regulowanej prędkości startuje się łatwo i bezpiecznie – dużo prościej niż za motorówką czy wyciągiem 4 słupowym.

WAKEBOARDING – O CO CHODZI?
Wakeboarding polega na pływaniu na desce po wodzie.  Deska przymocowana jest do nóg za pomocą specjalnych wiązań. Żeby sunąć po wodzie należy złapać drążek, który ciągnie wyciąg. Na wyciągu dwusłupowym jeździmy w kierunku tam i z powrotem.

Wakeboarding to dyscyplina pokrewna do snowboardu i kitesurfingu jednak jej opanowanie jest dużo szybsze i prostsze.